Εκθέσεις αποτίμησης των εκπαιδευτικών ομίλων (2022-2023)

Κατά τη σχολική χρονιά 2022-2023 στο 3ο ΓΕΛ λειτούργησαν τρεις εκπαιδευτικοί όμιλοι: – Πλούτος αλά Νέα Ελληνικά (Διδασκαλία και ανέβασμα θεατρικής παράστασης) – Κοσμικές ακτίνες – Δίκτυο μ-Νet (Ανάπτυξη Σχολικού Δικτύου από Εκπαιδευτικά Τηλεσκόπια Κοσμικών Ακτίνων και Ανιχνευτές Αστροσωματιδιακής Φυσικής) –Εκπαιδευτική Ρομποτική με Arduino Στα πλαίσια καθενός από αυτούς αναπτύχθηκε αξιόλογη δράση που έφερε απτά και επιτυχημένα αποτελέσματα. Σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 102939/ΓΔ4 Υ.Α. (ΦΕΚ 4509/25-08-2022), μετά τη λήξη τους συντάσσεται από τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς έκθεση αποτίμησης του κάθε ομίλου. Τις εκθέσεις αυτές μπορείτε να δείτε στους παρακάτω συνδέσμους: Έκθεση αποτίμησης ομίλου “Πλούτος αλά Νέα Ελληνικά“  Έκθεση αποτίμησης Ομίλου “Κοσμικές ακτίνες – Δίκτυο μ-Νet”

Συνέχεια ανάγνωσης